Peter Valentovič

Úspech M&DS stojí na našich hodnotách

Naše hodnoty nie sú len frázy, ktoré nám visia na stenách. Sú to stavebné kamene našej firmy, ktoré má v sebe zakotvené každý zamestnanec.

Peter Valentovič
CEO

Tomáš Huňa

Hľadaj ďalšie možnosti

Nie sme len nákupca mediálneho priestoru. Pre klientov sme partner, ktorý im pomôže rásť, zjednodušiť procesy a adaptovať sa na zmeny na trhu. Nesnažíme sa zadania len plniť, ale použiť naše know-how na to, aby sme vždy priniesli viac.

Tomáš Huňa
Research & Analysis Director

Katarína Pantáková

Usmievaj sa

Od začiatku si zakladáme na neformálnej firemnej kultúre. Ak spolu radi trávime čas, vznikne tak aj lepší tím. Preto hľadáme rovnováhu medzi prácou a osobným časom a podporujeme spokojnosť a zdravie našich ľudí. V prvom rade sme odborníci a profesionáli, no nezabúdame, že sme stále aj ľudia.

Katarína Pantáková
Sales Director

Martina Synaková

Prevyšuj očakávania

Našim pilierom sú naši ľudia. Preto sa im snažíme vždy vytvoriť priestor na to, aby svoj potenciál plne realizovali. Ak má človek talent a chuť, postupovať môže nielen v agentúre, ale aj celej firme. Prekážkou nie sú hranice medzi oddeleniami, firmami a ani krajinami.

Martina Synaková
Client Service Director

Ingrid Kupkovičová

Spoľahni sa

Základom našej práce je spoľahlivosť. Preto ak niečo sľúbime, tak to aj dodržíme. Nenecháme klienta a ani kolegov nikdy v štichu a preberáme zodpovednosť za našu prácu. Ak sa stretneme s problémom, postavíme sa mu čelom a hľadáme spôsoby, ako ho vyriešiť.

Ingrid Kupkovičová
CFO

Branislav Jankovič

Jednaj vždy na rovinu

S klientami, ale aj medzi sebou komunikujeme vždy otvorene. Nemusíme spolu súhlasiť. Ale ak sa bojíme povedať si svoj názor, nemôžeme sa ani rešpektovať. Preto prinášame vždy riešenia, ktoré považujeme za najlepšie a jednáme vždy na rovinu.

Branislav Jankovič
Digital Director

Certifikáty a partnerstvá

Neustále rozširujeme zoznam našich partnerov a vzdelávame sa, aby sme vám mohli aj naďalej prinášať kvalitné výsledky

Chceš posilniť náš tím?

Ak ti je naše firemné DNA sympatické, pošli nám svoje CV na info@mdservices.sk a radi sa s tebou stretneme osobne.