Získaj svoj dream job

a staň sa naším kolegom

MDS

Aktuálne inzeráty

PPC špecialista / Manažér / Stratég

PPC Specialist
Ak už máš čo to odklikané v Google Ads, DV360 či Facebooku a Google Analytics ti nepríde ako španielska dedina, vieš čo je to PNO, CPA a CPC v tvojich kampaniach nestojí takmer nič 🙂

Client Service Manager/Account Manager

Account Manager
Zaujímajú ťa marketingové stratégie a nebojíš sa vyjadriť vlastný názor? Ak si zodpovedný, ctíš deadliny, ovládaš pravopis, nestratíš sa v riadkoch Excelu a v PowerPointe vieš pridať graf, či video, hľadáme práve teba.

Myslíš si,
že môžeš
posilniť náš tím?
Kontaktuj nás

Kvalitných ľudí nikdy nie je dosť. Ak si sa našiel v našich hodnotách, príď nám ukázať v čom si skvelý, a možno nájdeme spoločnú reč. Spoj sa s nami cez email info@mdservices.sk a pošli nám tvoj pohľad na marketingový svet.

Chceš vedieť, ako u nás uspieť?

1

Pošli CV spolu s motivačným listom

Zaujíma nás tvoja kreativita, skills a pracovná skúsenosť. Buď originálny a ukáž svoje prednosti. Garantujeme ti, že už z polovice budeš mať vyhraté!

2

Počkaj si na našu reakciu

Ak spĺňaš naše očakávania, budeš pozvaný na pracovný pohovor, ktorý prebehne v našich priestoroch na adrese DIGITAL PARK I, Einsteinova 21, 851 01 Bratislava

3

Pracovný pohovor

Na pohovor prídi načas, s úsmevom a skvelou náladou. Priprav sa, že si môžeme overiť aj tvoje know how v podobe krátkeho testu.

4

Prijatý!

Ak sa ti podarí náš presvedčiť, tak ťa radi uvítame v našom kolektíve. Vitaj!

mds
Media and Digital Services a.s.

DIGITAL PARK I, Einsteinova 21, 851 01 Bratislava
IČO: 48 238 902
IČ DPH: SK2120114018
info@mdservices.sk

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
©2020 Media and Digital Services a.s.