Termín nástupu: Január 2021, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto): od 1800 EUR/mesiac + podľa skills a praxe

DIGITAL
MANAGER SENIOR/LEADER

Čo budeš robiť:

Hľadáme full-time Digital Managera Seniora/leadra, ktorý má už niečo odkampaňované.

Na online oddelení budú tvojimi partnermi Digital Executive/Manager s PPC špecialistami. Preto je podstatné, aby si mal skúsenosti s manažovaním svojho tímu.

Tvojou úlohou bude samostatný návrh online stratégií pre našich TOP klientov a plánovanie komplexných kampaní. Budeš zodpovedný za to, aby bol celý online marketing klienta v súlade s jeho cieľmi, ktoré sa ti bude dariť svojim prístupom napĺňať.

Pri plánovaní budeš komunikovať s médiami a vyjednávať vhodné podmienky a vymýšľať kreatívne prístupy a novinky, ktoré ešte nikto nikdy nevidel…

Ak dychtíš po inováciách a trendoch na trhu v tejto oblasti, budeš k nim mať prístup a budeš ich aj môcť implementovať do vhodných kampaní.

Keďže sme v tom, čo robíme, odborníci, rôzne analýzy a následné strategické odporúčania pre klientov v rámci kampaní, aj celkovej stratégie, sa stanú (ak ešte nie sú) tvojim koníčkom.

Výstupy budeš prezentovať pred klientom a spolu s argumentáciou toho, čo robíme, s ním budeš komunikovať na dennej báze.

Budeš priebežne sledovať rozpočty, kontrolovať objednávky do médií, výdavky do reklamných systémov, či fakturáciu na klientov.

Online oddelenie stále posúvame dopredu, takže sa môžeš realizovať a tvoje nápady pre rozvoj produktov určite nezostanú nepovšimnuté.

Čo ponúkame:

Stabilnú prácu v najdynamickejšie rastúcej mediálke za posledných 5 rokov, ktorá patrí medzi TOP4 mediálne agentúry na Slovensku.

V MDS pracujú odborníci z rôznych média oblastí – získaš komplexný pohľad nielen na online marketing. Pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov. V rámci online realizujeme služby od brandových kampaní, cez social media, analytiku, SEO, až po performance.

Prácu pre top klientov z viacerých odvetví ako napríklad Poštová banka, J&T banka, Dôvera, developeri J&T Real Estate a Penta Investments, alebo Fortuna, inovatívna 365.bank a veľa ďalších.

Mladý kolektív so zmyslom pre humor, školenia, konferencie, spoločné tímové koučingy pre náš rozvoj, pravidelné feedbackovanie, teambuildingy, ročné odmeny, nárok na celoročnú nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, Multisport karta, sickdays, sociálny alebo športový program, narodeninový deň voľna, nové kancelárie v Digital Parku s parkingom, aj akékoľvek časopisy z vydavateľstva News&Media Holding (napr. TREND, EMMA či PLUS7DNÍ a i.).

Koho hľadáme:

Máš minimálne 3-ročné pracovné skúsenosti s plánovaním a správou komplexných reklamných kampaní, manažovaním ľudí, výborný time management a systém práce.
Dokážeš samostatne riešiť zadania a komunikovať s klientom, prezentovať výstupy.
Si zorganizovaný, zodpovedný a máš zmysel pre detail.
Vzdelanie v odbore marketing, médiá, či komunikácia je výhodou.
Práca v systémoch Buying, Gemius Explorer. Google Ads, Analytics, prípadne aj Facebook certifikácia je výhodou.

 

Ak spĺňaš požiadavky a nájdeš sa v našich firemných hodnotách nižšie, tešíme sa na teba! 😉

Svoje CV spolu so súhlasom so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov spoločnosťou Media and Digital Services a.s. pošli na: info@mdservices.sk

Firemné hodnoty: Hľadaj ďalšie možnosti

NAŠE KNOW-HOW POSÚVAME ZA HRANICE MEDIÁLNEHO SERVISU

Klientom nepredávame len mediálny priestor. Hľadáme nové možnosti, ktoré prinesú rast ich obchodných výsledkov. Nie sme pohodlní a pracujeme nad rámec zadaní. Aktívne reagujeme na najnovšie trendy a zmeny na trhu, neustále sa vzdelávame, vyhľadávame informácie, snažíme sa prichádzať s „out of the box“ riešeniami. Zjednodušujeme a automatizujeme procesy, aby sme mali viac času na rozvoj svojich osobností, schopností a zručností. S klientmi, kolegami i prostredníctvom médií sa delíme o získané poznatky a takisto sa prezentujeme našimi úspechmi.

Firemné hodnoty: Prevyšuj očakávania

DÁVAME PRÍLEŽITOSTI VYNIKNÚŤ TALENTOM

Za všetkým sú naši ľudia a ich jedinečnosť, talent. Každému dávame priestor na rozvoj v tom, čo ho zaujíma a baví, resp. v čom vyniká. Sme nároční na výsledky, no vieme ich aj patrične oceniť.  Poskytujeme zaujímavé pracovné príležitosti, a to nie len v rámci agentúry, ale aj v rámci našej materskej skupiny. Prekážkou pri kariérnom postupe nie sú hranice medzi oddeleniami, firmami, ba ani krajinami.

Firemné hodnoty: Jednaj vždy na rovinu

KLIENT ČI KOLEGA, VŠETCI SME PARTNERI

S klientmi i medzi sebou jednáme vždy férovo a otvorene, zároveň s úctou a ochotou. Nebojíme sa povedať svoj názor, sme na jednej lodi a navzájom si dôverujeme. Nemusíme vždy s klientom súhlasiť, no neustále mu navrhujeme tie najlepšie riešenia, ktoré opierame o zrozumiteľné a fundované argumenty. Len profesionálnym a priamym prístupom je možné získať si rešpekt klienta a stať sa jeho rovnocenným partnerom.

Firemné hodnoty: Spoľahni sa

VYŽADUJEME A POSKYTUJEME 100% SPOĽAHLIVOSŤ

Základom všetkého je spoľahlivosť. Spoliehame sa na svoj úsudok. Spoliehame sa na kolegov. Plníme termíny a záväzky. Dodávame 100% výstupy. Prijímame a delegujeme zodpovednosti. Ak sa vieme na niekoho spoľahnúť, nemusíme ho kontrolovať a tým podporujeme jeho nezávislosť a rast. Pre našich klientov zabezpečujeme bezchybný servis a sme im ochotne k dispozícii vždy, keď nás potrebujú. Jedine tak sa môžu spoľahnúť oni na nás. Ak aj pochybíme, nezametáme problémy pod koberec, ale sa im postavíme čelom.

Firemné hodnoty: Usmievaj sa

ABSOLÚTNA ZÁBAVA PRI ABSOLÚTNEJ ZODPOVEDNOSTI

Od začiatku si zakladáme na neformálnej firemnej kultúre. Dobrá nálada, nadšenie a pozitívny prístup k práci nám spríjemňuje každý deň. S úsmevom nám ide všetko ľahšie. Hľadáme rovnováhu medzi prácou a osobným časom. Podporujeme spokojnosť a zdravie našich ľudí. Klienti aj dodávatelia vedia, že sme dobrá partia a že s nami je o zábavu postarané. No keď treba, sme vždy odborníci a profesionáli.

mds
Media and Digital Services a.s.

DIGITAL PARK I, Einsteinova 21, 851 01 Bratislava
IČO: 48 238 902
IČ DPH: SK2120114018
info@mdservices.sk

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
©2020 Media and Digital Services a.s.