Termín nástupu: jún 2022
Mzdové podmienky: od 1300 EUR/mesiac + podľa skills a praxe (fulltime)

Client Service Manager/Account Manager 

Client Service Manager/Account Manager

Zaujímajú ťa marketingové stratégie a nebojíš sa vyjadriť vlastný názor? Ak si zodpovedný, ctíš deadliny, ovládaš pravopis, nestratíš sa v riadkoch Excelu a v PowerPointe vieš pridať graf, či video, hľadáme práve teba.

Staň sa súčasťou nášho skvelého kolektívu a poď s nami pracovať na kampaniach pre top klientov. Ak si sa v týchto riadkoch našiel, čítaj ďalej..

Čo bude náplňou tvojej práce?

Tvojou úlohou bude stať sa spoľahlivým partnerom pre klientov rôznych značiek. Práca mediálneho accounta je najmä o komunikácii s klientom, kolegami, kreatívnymi agentúrami a prácou s číslami. Začína sa zadaním, ktoré je potrebné overiť analýzami a pretaviť do mediaplánu či prezentácie v spolupráci s kolegami z viacerých oddelení (research, digital, TV, či offline médiá),  pokračuje reportami z kampaní a končí sa fakturáciou.

Súčasťou práce je schopnosť pracovať v mediálnych softvéroch – Data Analyzer, Medplan, Golem, Mamut, Yetti a ďalšie.

Okrem toho sa budeš musieť popasovať s deadlinami, ktoré sú sväté.

Pracovať budeš pre stredných aj veľkých klientov z oblastí finančníctva, FMCG, real estate, farmácie a iných.

Čo od teba budeme požadovať?

Analytické a out of box myslenie s vysokým zameraním na detail a čísla, samostatnosť, ale aj schopnosť pracovať v tíme, zodpovednosť a dôslednosť, prezentačné schopnosti. Aktívny záujem o stratégie, médiá a digital marketing.

Vzdelanie v odbore marketing, médiá, či komunikácia

Vzdelanie: vysokoškolské
Počet rokov praxe: min. 2 roky na pozícii accounta/plánovača v agentúre

Čo môžeš čakať na oplátku?

 

Získaš komplexný pohľad na médiá a marketing a budeš mať priestor pre profesionálny rast. Tvoji kolegovia budú odborníci z rôznych media oblastí, môžeš sa teda učiť od najlepších.

Pracovať budeš pre top klientov ako napríklad Prima banka, 365.bank, Dôvera, Fortuna, IDC Holding, Dr.Max a veľa ďalších.

Mladý kolektív, prepracovaný systém interného vzdelávania, školenia, konferencie, teambuildingy, nadštandardná zdravotná starostlivosť, sickdays, sociálny program, narodeninový deň voľna a chic kancelárie s oddychovou miestnosťou, lebo radi ventilujeme pri ping pongu, šípkach a stolnom futbale 🙂

 

Ale hlavne…

u nás podporujeme talenty. Máš nápady? Sem s nimi, budeme ich chcieť vyskúšať. Ukáž nám, v čom si skvelý a my ti dáme priestor na realizáciu!

Ak ťa naša ponuka zaujala, spĺňaš VŠETKY požiadavky a nájdeš sa v našich firemných hodnotách – pošli nám krátke CV a pár viet o sebe na mail:

martina.synakova@mdservices.sk 

 

Ale pozor! Prosím, nepíš nám nudný motivačný list, ktorý posielaš všetkým potenciálnych zamestnávateľom. Zaujíma nás tvoj pohľad na svet a prečo chceš robiť túto prácu. 

😉

 

 

 

 

 

Firemné hodnoty: Hľadaj ďalšie možnosti

NAŠE KNOW-HOW POSÚVAME ZA HRANICE MEDIÁLNEHO SERVISU

Klientom nepredávame len mediálny priestor. Hľadáme nové možnosti, ktoré prinesú rast ich obchodných výsledkov. Nie sme pohodlní a pracujeme nad rámec zadaní. Aktívne reagujeme na najnovšie trendy a zmeny na trhu, neustále sa vzdelávame, vyhľadávame informácie, snažíme sa prichádzať s „out of the box“ riešeniami. Zjednodušujeme a automatizujeme procesy, aby sme mali viac času na rozvoj svojich osobností, schopností a zručností. S klientmi, kolegami i prostredníctvom médií sa delíme o získané poznatky a takisto sa prezentujeme našimi úspechmi.

Firemné hodnoty: Prevyšuj očakávania

DÁVAME PRÍLEŽITOSTI VYNIKNÚŤ TALENTOM

Za všetkým sú naši ľudia a ich jedinečnosť, talent. Každému dávame priestor na rozvoj v tom, čo ho zaujíma a baví, resp. v čom vyniká. Sme nároční na výsledky, no vieme ich aj patrične oceniť.  Poskytujeme zaujímavé pracovné príležitosti, a to nie len v rámci agentúry, ale aj v rámci našej materskej skupiny. Prekážkou pri kariérnom postupe nie sú hranice medzi oddeleniami, firmami, ba ani krajinami.

Firemné hodnoty: Jednaj vždy na rovinu

KLIENT ČI KOLEGA, VŠETCI SME PARTNERI

S klientmi i medzi sebou jednáme vždy férovo a otvorene, zároveň s úctou a ochotou. Nebojíme sa povedať svoj názor, sme na jednej lodi a navzájom si dôverujeme. Nemusíme vždy s klientom súhlasiť, no neustále mu navrhujeme tie najlepšie riešenia, ktoré opierame o zrozumiteľné a fundované argumenty. Len profesionálnym a priamym prístupom je možné získať si rešpekt klienta a stať sa jeho rovnocenným partnerom.

Firemné hodnoty: Spoľahni sa

VYŽADUJEME A POSKYTUJEME 100% SPOĽAHLIVOSŤ

Základom všetkého je spoľahlivosť. Spoliehame sa na svoj úsudok. Spoliehame sa na kolegov. Plníme termíny a záväzky. Dodávame 100% výstupy. Prijímame a delegujeme zodpovednosti. Ak sa vieme na niekoho spoľahnúť, nemusíme ho kontrolovať a tým podporujeme jeho nezávislosť a rast. Pre našich klientov zabezpečujeme bezchybný servis a sme im ochotne k dispozícii vždy, keď nás potrebujú. Jedine tak sa môžu spoľahnúť oni na nás. Ak aj pochybíme, nezametáme problémy pod koberec, ale sa im postavíme čelom.

Firemné hodnoty: Usmievaj sa

ABSOLÚTNA ZÁBAVA PRI ABSOLÚTNEJ ZODPOVEDNOSTI

Od začiatku si zakladáme na neformálnej firemnej kultúre. Dobrá nálada, nadšenie a pozitívny prístup k práci nám spríjemňuje každý deň. S úsmevom nám ide všetko ľahšie. Hľadáme rovnováhu medzi prácou a osobným časom. Podporujeme spokojnosť a zdravie našich ľudí. Klienti aj dodávatelia vedia, že sme dobrá partia a že s nami je o zábavu postarané. No keď treba, sme vždy odborníci a profesionáli.

mds
Media and Digital Services a.s.

DIGITAL PARK I, Einsteinova 21, 851 01 Bratislava
IČO: 48 238 902
IČ DPH: SK2120114018
info@mdservices.sk

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
©2020 Media and Digital Services a.s.